TeamViewer for Linux

TeamViewer ابزاری قدرتمند در زمینه کنترل از راه دور انواع کامپیوترها می‌باشد. این نرم افزار دارای مدیریت بانک اطلاعاتی است که می‌تواند جزئیات را در یک بانک اطلاعاتی بر روی شبکه با دیگران به اشتراک بگذارد. همچنین شامل ورود به سیستم پیچیده و گزارش عملکرد خود برای اتصال به شبکه می‌باشد.

این نرم افزار راه حلی مناسب برای به اشتراک گذاری دسکتاپ است. با این نرم افزار می‌توانید محیط دسکتاپ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از راه دور کنترل نمایید. البته در حال حاضر نرم افزار دارای نسخه های متفاوت برای سیستم های عامل مختلف است به گونه ای که شما میتوانید سیستم خود را با انواع سیستم های عامل و گوشی و تبلت ها به اشتراک بگذارید .

کار با نرم افزار ساده است و نیازی به آموزش و مهارت خاص برای استفاده از آن نیست. فقط کافی است بر روی هر دو سیستم نرم افزار را نصب  نمایید و نام کاربری و رمز عبور سیستم مقابل را که میخواهید  دسکتاپ آن را در اختیار بگیرید را درج نمایید. البته دسترسی از طریق مرورگر هم امکان پذیر است و شما میتوانید از هرجایی به سیستم مورد نظرتان دسترسی داشته باشد.

شما در این نرم افزار توانایی ارسال فایل و به اشتراک گذاشتن تصویر و چت کردن را نیز خواهید داشت. در نظر اکثر کاربران اصلی ترین کاربرد این نرم افزار در خصوص پشتیبانی از راه دور است .

تمامی نسخه های TeamViewer از کانال های پیچیده امنیتی به همراه رمزگذاری AES برای تبادل اطلاعات استفاده می کنند. این نوع کدگذاری روی پروتکل های امنیتی که از HTTPS / SSL استفاده می کنند وجود دارد. لذا شما میتوانید با خاطر آسوده از آن استفاده نمایید و دیوار آتشین در کار این نرم افزار تداخلی ایجاد نمی کند و شما می تواند به سادگی به کامپیوتر دیگر متصل شوید مگر آنکه با دیوار آتش مسیر دسترسی به اینترنت را خودتان برای آن محدود کرده باشد .

توجه داشته باشد . این نرم افزار حجم قابل توجهی از پهنای باند و حجم دیتا را به خود اختصاص میدهد .

دانلود از سایت سازنده

برای نصب در دبیان بیس ها کافیست بعد از دانلود بسته مورد نظر دستورات زیر را اجرا کنید:

sudo dpkg -i teamviewer_12.0.xxxxx_i386.deb

sudo apt-get install -f

موفق باشید.

فرم نظر دهی


تصویر امنیتی جدید تصویر امنیتی
246722
TodayToday302
YesterdayYesterday417
This_WeekThis_Week2133
This_MonthThis_Month2901
All_DaysAll_Days246722