کانکی و والپیپر

مگر می شود کسی از توزیع های گنو/لینوکس استفاده کند و به فکر شخصی سازی دسکتاپ خود نباشد اما جز اصلی هر دسکتاپ زیبا انتخاب یک والپیپر زیبا است در مجموعه تصاویر زیر سعی کردم که گلچینی از بهترین والپیپرهایی که تا لان دیدم برای شما عزیزان به اشتراک بگذارم. برای دانلود هر عکس با کیفیت اصلی برای عکس کلیک راست کنید و گزینه View image را انتخاب کنید.

کانکی و والپیپر

امروز دومین مجموعه تصایر با نام illustration که دارای هشت تصویر زیبا می‌باشد را برایتان آماده کرده ایم، میتوانید این تصاویر را با کلیک راست برروی هر تصویر و انتخاب گزینه view image ،تصاویر را با کیفیت اصلی دانلود کنید.

کانکی و والپیپر

کانکی یکی از بهترین ابزارها برای بهتر کردن دسکتاپ از نظر زیبایی می باشد. کانکی امروز ما اونسن تاموگو هست که خودم نوشتم اگر خوشتون اومد نظر بدید.برای آموزش نحوه استفاده از کانکی به مطلب آموزش استفاده از کانکی (conky) مراجعه کنید.

کانکی و والپیپر

شخصی سازی یکی از قسمت های باحال گنو/لینوکس می باشد که براحتی میتوانید میزکار خود را برحسب سلیقه زیباتر کرد اما اولین قدم دربهتر کردن میزکار از نظر زیبایی انتخاب یک والپیپر مناسب است. مجوعه زیر شامل 7 عکس از طبیعت می باشد که با انتخاب هر کدام می توانید میزکار خود را از نظر زیبایی تغییر بدهید. برای دانلود هر عکس با کیفیت اصلی بروی آن کلیک راست کنید و view image یا open image in new tap را انتخاب کنید.

103880
TodayToday140
YesterdayYesterday213
This_WeekThis_Week843
This_MonthThis_Month3474
All_DaysAll_Days103880